Uszlachetnianie

Uszlachetnianie druku to zespół metod, które pozwalają udoskonalić projekt graficzny podczas drukowania. Każda z technik uszlachetniania sprawia, że przygotowany projekt zyskuje wyjątkowe walory estetyczne i wizualne.

Uszlachetnianie druku – możliwości

Techniki uszlachetniania to dość szeroka kategoria, obejmująca różnorodne możliwości ingerencji w wizualne wykończenie produktu. W zależności od rodzaju podłoża oraz projektu wykorzystywane są różne metody.

Metody uszlachetniania, jakie stosuje nasza drukarnia, to m.in.:

  1. Lakierowanie UV
  2. Hot stamping
  3. Kaszerowanie
  4. Tłoczenie

Lakier oraz folia wpływają nie tylko na wygląd i estetykę projektu, ale także pełnią rolę zabezpieczającą, chroniąc gotowy projekt przed działaniem niektórych czynników zewnętrznych.

Uszlachetnianie druku

Uszlachetnianie druku wykonywane jest właściwie w każdym projekcie. Wybór konkretnej metody powinien zostać dopasowany do rodzaju podłoża oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Nasza drukarnia wykonuje druk indywidualnych projektów Klienta, dlatego też nie ma możliwości zakupu gotowych produktów, wszystkie realizowane są wyłącznie na zamówienie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Klienci mogą liczyć na fachową i merytoryczną pomoc na etapie projektowania i realizacji zlecenia.

Jesteś zainteresowany
współpracą?
Skontaktuj się z nami!
+48 502 056 154 biuro@druk-plus.pl
Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem