Druk UV

Druk UV dzięki nowoczesnym technologiom umożliwia wykonanie wydruków o bardzo wysokiej jakości. W procesie tym wykorzystywane są specjalne tusze UV. Zasada działania jest nieco zbliżona do domowych drukarek atramentowych. Specjalne głowice nakładają tusz polimerowy na miejsce, które ma zostać zadrukowane. W przypadku druku UV tusz ten zostaje utrwalony dzięki wykorzystaniu promieniowania UV.

Druk UV zalety

Druk UV i wykonane przy jego pomocy elementy cechują się bardzo dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników, jak np. ścieranie. Technika UV pozwala na wykonanie wydruku na wielu materiałach, także takich, na których inne metody nie znajdują zastosowania. Nic dziwnego, że jest ona tak popularna.

Wykonywany druk UV pozwala osiągnąć bardzo wysoką jakość wydruku, bez względu na rodzaj materiału, na którym zostanie naniesiony. Decyzja o wykonaniu druku UV to także oszczędność czasu, ponieważ technika ta umożliwia dalszą obróbkę elementu lub wykorzystanie, bez konieczności jego suszenia.

Realizujemy zlecenia druku UV na materiałach, takich jak:

  1. Druk UV na PCV
  2. Druk UV na drewnie

Drukarnia UV

Nasza drukarnia wykonuje wydruk UV wyłącznie na zamówienie, zgodnie z przygotowanym przez Klienta projektem.

Drukowanie UV wykonujemy dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Naszym atutem jest wykonywanie druku na różnego rodzaju materiale, co pozwala spersonalizować produkt zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami każdego Klienta.

Jesteś zainteresowany
współpracą?
Skontaktuj się z nami!
+48 502 056 154 biuro@druk-plus.pl
Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem