Druk UV na PCV

Druk UV jest jedną z metod wydruku, cechującego się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Druk na PCV nowoczesna metoda druku

Druk na PCV wykorzystywany jest m.in. do wykonywania szyldów, tablic czy plansz reklamowych. Materiał, jakim jest PCV sprawdzi się doskonale do przygotywania elementów reklamowych, wymagajacych trwałości.

Druk UV na PCV jest rozwiązaniem ekonomicznym pozwalającym zachować idealne odwzorowanie kolorystyczne. Dużą zaletą jest możliwość poddania elementów dalszej obróbce, bez ryzyka uszkodzania druku na płycie PCV.

Realizując zlecenia Klientów wykonujemy druk na PCV spienionym, plexi oraz innych rodzajach, jak płyty piankowe, kompozyt aluminium i polietynu i innych, w tym drewnopochodnych.

Druk PCV doskonała jakość i przystępna cena

Druk UV na PCV w porównaniu do innych metod wydruku cechuje się stosunkowo niskim kosztem przygotowania, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości tworzonego elementu. Cena wykonania wydruku na PCV jest niska m.in. ze względu na niewygórowany koszt materiału. Dzięki temu możliwe jest wykonanie różnych wariantów materiałów reklamowych i promocyjnych.

W naszej drukarni nie ma możliwości kupna gotowych elementów, ponieważ wszystkie wykonywane są na zamówienie Klienta. Drukarnia zajmuje się realizacją zleceń o dowolnej wielkości nakładu.

Jesteś zainteresowany
współpracą?
Skontaktuj się z nami!
+48 502 056 154 biuro@druk-plus.pl
Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem