Druk cyfrowy

Technika druku cyfrowego jest metodą drukarską, w której drukowany obraz przenoszony jest bezpośrednio z komputera na materiał docelowy. W procesie druku cyfrowego eliminuje się wykorzystanie pośrednich nośników.

Druk cyfrowy wygodny sposób na personalizację zamówień

Technika cyfrowa jest doskonałym sposobem na to, aby przygotować dowolne produkty, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta. Druk cyfrowy nie wymaga długotrwałego przygotowania, w związku z czym niższy jest także koszt wykonania zlecenia. Ogromną zaletą jest łatwa modyfikacja projektu, gdyż wymaga ona wyłącznie korekcji projektu przy pomocy komputera.

Druk cyfrowy pozwala realizować zlecenia, takie jak wizytówki, dyplomy, naklejki czy wiele innych. Doskonale sprawdzi się gdy nie ma potrzeby zamówienia dużego nakładu druku.

Drukarnia cyfrowa

Drukarnia cyfrowa wykonuje wydruk wyłącznie na zamówienie, zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Nie prowadzimy sprzedaży gotowych produktów. Ze względu na niski koszt i łatwość wykonania możliwy jest druk niskonakładowy. Ogromną zaletą jest szeroki wybór podłoża, na którym można wykonać druk cyfrowy.

W ujęciu technicznym druk cyfrowy przypomina popularny sposób drukowania laserowego. Różnica między tymi rozwiązaniami związana jest głównie z jakością wydruku, ponieważ profesjonalny druk cyfrowy pozwala uzyskać znacznie lepszy efekt i profesjonalny wygląd. Możliwe jest także wykonanie druku na papierze o różnej gramaturze.

Jesteś zainteresowany
współpracą?
Skontaktuj się z nami!
+48 502 056 154 biuro@druk-plus.pl
Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem