Druk UV na drewnie

Drukowanie UV jest specjalną metodą wydruku, która pozwala na przeniesienie projektu graficznego na dowolnie wybrany materiał, także drewno czy materiały drewnopodobne.

Druk na drewnie – liczne zalety

Druk na drewnie cechuje się licznymi zaletami. Wśród najważniejszych wskazać można wysoką trwałość oraz odporność na zarysowania. Drukowanie na drewnie pozwala utrzymać powierzchnię w doskonałej kondycji. Jakość wydruku sprawia, że produkt nie łuszczy się, nie pęka, a do tego jest łatwy do utrzymania czystości.

Nadruk na drewnie odporny jest także na działanie czynników zewnętrznych. Efekt ten osiągany jest dzięki nakładaniu warstwy farby na powierzchnię elementu. Następnie pod wpływem działania promieniowania UV farba natychmiast utrwalana jest na drewnie.

Druk UV na drewnie

Druk na drewnie wykonujemy wykorzystując najnowsze technologie i maszyny, dzięki czemu powstaje wydruk wysokiej jakości oraz dużej dokładności. Tak przygotowany produkt można poddać kolejnej obróbce, np. frezowaniu czy wycinaniu.

Wykorzystanie technologii jest bardzo szerokie. Druk na drewnie UV pozwala przygotować unikalne fronty meblowe czy elementy dekoracji stosowane w aranżacjach wnętrz. Druk na drewnie wykonywany jest na płytach meblowych, drewnianych, a także drewnopochodnych.

Jesteś zainteresowany
współpracą?
Skontaktuj się z nami!
+48 502 056 154 biuro@druk-plus.pl
Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem