07.09.2021

Drukarnia dla agencji reklamowych

Druk dla agencji reklamowych wymaga szczególnej dbałości o estetykę, jakość, ale też kreatywność i elastyczność w podejściu do realizacji dla klienta. Zapewniając usługi druku dla podmiotów zajmujących się szeroko rozumianą reklamą, oferujemy rozbudowany zakres usług. Współpraca obejmuje nie tylko same realizacje, ale też pełne doradztwo w zakresie doboru materiałów, optymalnych surowców oraz – jeśli jest to niezbędne – konstrukcji wykrojników.

Drukarnia dla agencji reklamowych musi zapewniać możliwie najszersze możliwości formatów. To fundamentalne założenie naszej oferty.

Agencje reklamowe zamawiające usługi druku mogą korzystać z takich produktów jak:

  • wobblery,
  • plakaty,
  • katalogi,
  • standy reklamowe,
  • standy kaszerowane,
  • naklejki na folię,
  • zawieszki,
  • pudełka.

Tak rozbudowane zestawienie ofertowe sprawia, że usługi druku dla agencji reklamowych traktujemy kompleksowo. Zazwyczaj nie ogranicza się więc ono do jednego produktu, ale świetnie sprawdza się w przypadku szerszych kampanii z użyciem zróżnicowanych narzędzi promocyjnych.

Druk dla agencji reklamowych w praktyce

Jak wygląda nasza współpraca z agencjami reklamowymi? W pierwszym etapie ustalane są szczegóły w zakresie organizacji materiałów, surowców czy specyfiki wykrojników. Na tej podstawie tworzona jest specyfikacja oraz kalkulacja cenowa dla agencji reklamowej.

W przypadku akceptacji warunków, dochodzi do szybkiej realizacji zamówienia.

Najważniejszym założeniem podczas świadczenia druku dla agencji reklamowych jest partnerstwo.

Nie traktujemy kolejnych zleceń, jako wy łącznie pojedynczych realizacji. Jest to bardziej forma współpracy, która ma przynieść obustronną satysfakcję i stworzyć możliwości dla wieloletnich biznesowych kontaktów. Stąd dbałość z naszej strony o pełne doradztwo i przejrzystość rozliczeń. W przypadku stałych klientów korzystających z usług drukarni dla agencji reklamowych, projekty – które nie pochłaniają dużych kosztów – wykonywane są bezpłatnie a rozliczane w ramach ogólnej pracy.

Ceny druku dla agencji reklamowych

Jako drukarnia specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze agencji, kładziemy szczególny nacisk na pełną kontrolę zleceń na każdym etapie: od przysłania projektu po końcową realizację. Usługi te obejmują również – na życzenie klienta – konfekcjonowanie oraz ewentualną wysyłkę. Ta może mieć charakter anonimowy – być pozbawiona wszelkich oznaczeń naszej drukarni, co dla agencji reklamowych ma istotne znaczenie.

Ceny druku niewątpliwie są bardzo ważnym czynnikiem determinującym wybór drukarni dla agencji reklamowej. W naszym przypadku możesz liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty, choć – dbając o najwyższą jakość wydruków – kładziemy duży nacisk na zakup wysokiej klasy materiałów.

To musi przekładać się następnie na ceny produkcji. Doświadczenia zebrane przez lata współpracy z agencjami reklamowymi pokazują jednak, że to dobry kierunek, który satysfakcjonuje obie strony. Kluczowa jest bowiem ostateczna jakość produktu, która skutkuje kolejnymi zleceniami nie tylko dla nas, ale również dla agencji reklamowych.

Sprawdź naszą ofertę online i skontaktuj się, by poznać szczegóły współpracy oraz ceny druku dla agencji reklamowych.

Zapraszamy od pn - pt
w godzinach 7:00 - 15:00
druk z plusem